Ważne kwestie organizacyjne

Zbiór podstawowych informacji

Wyjazd w nowe miejsce z nieznajomymi zawsze jest pełen nowych doświadczeń. Abyście się w tym wszystkim nie pogubili i nic Was nie zaskoczyło, przygotowaliśmy mały zestaw informacji. Sprawdźcie jak Futerkon będzie wyglądał w tym roku:

REGULAMIN

Udział w Futerkonie wymaga zaakceptowania regulaminu. Przyjeżdżając na konwent zgadzacie się go przestrzegać. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące regulaminu – napiszcie maila na organizator@futerkon.pl

ROZLICZENIE

W tym roku za nocleg, wyżywienie i część atrakcji rozliczacie się bezpośrednio z hotelem – nie przelewajcie nam całej kwoty!

TRANSPORT

Jeśli szukacie transportu, na stronie działa system MeowMeowCar. Dzięki niemu możecie się dogadać z innymi futrzakami posiadającymi cztery koła i jadącymi z Waszej okolicy.

RECEPCJA

Recepcja hotelowa pozwoli Wam zarówno odebrać pakiet powitalny (koszulka, conbook, identyfikator, smycz itp.) oraz kartę do pokoju. W trakcie pobytu możecie też udać się tam po pomoc.

WYŻYWIENIE

Na konwencie macie zapewnione pełne wyżywienie – śniadania, obiadokolacje oraz grille i ogniska są wliczone w cenę!

SKLEPY

Niedaleko hotelu znajduje się również sklep spożywczy, jeśli będziecie potrzebować uzupełnić zapasy.

HOTEL

Wszystkie udogodnienia hotelowe są do Waszej dyspozycji. W barze możecie spróbować futrzastych drinków, a jacuzzi pozwoli się zrelaksować i wypocząć.

PŁATNE PUNKTY PROGRAMU

Na niektóre punkty programu będą obowiązywały zapisy lub dodatkowa opłata. Wszystkie szczegóły znajdziecie na podstronie Program, kiedy ten będzie już gotowy.

POMOC NA KONWENCIE

Gdybyście potrzebowali pomocy – kontaktujcie się z organizatorami (poznacie ich po czerwonym kolorze na badżu i podkrążonych oczach).

WSPARCIE

Jeśli chcecie pomóc przy konwencie, skontaktujcie się z Pasterzem (Telegram @Pasterz, lub program@futerkon.pl)

Koronawirus

Monitorujemy sytuację związaną z pandemią COVID-19. W przypadku, gdy sytuacja zmusi nas do odwołania tegorocznej imprezy, Wasze wpłaty zostaną w całości przeniesione na Futerkon 2021.

PRZENIESIENIE AKREDYTACJI

Wpłata dokonana na poczet akredytacji udziału w Futerkonie 2020 zostanie w całości przeniesiona na poczet edycji Futerkon 2021, wraz ze wszystkimi wybranymi i opłaconymi opcjami dodatkowymi.

PRZENIESIENIE WPŁAT

Opłata dokonana na poczet miejsca noclegowego w hotelu zostanie przeniesiona w całości na następną edycję konwentu. Uczestnicy, którzy opłacą w całości udział w konwencie Futerkon 2020, w przypadku odwołania tegorocznej edycji, otrzymają wcześniejszy dostęp do rezerwacji miejsc noclegowych w hotelu – aby zagwarantować im możliwość zajęcia miejsca i udziału w Futerkonie 2021.

VOUCHER

Alternatywnie istnieje możliwość otrzymania od hotelu vouchera na kwotę równą opłaconej części noclegowej. Voucher ten można wykorzystać na pobyt w dowolnie wybranym przez siebie terminie, zgodnie z cennikiem hotelu.