Superbohaterowie!

Superbohaterowie!

W ciężkich czasach nawet my, obdarzeni nadludzkimi mocami, musimy brać pod uwagę niesprzyjające okoliczności. Nasze centrum dowodzenia monitoruje sytuację na świecie i przygotowuje się na każdy możliwy scenariusz. Zebraliśmy wszystkie możliwe dane i kontynuujemy przygotowania do Futerkonu w normalnym trybie. Mając na uwadze Wasze zdrowie i bezpieczeństwo skontaktowaliśmy się z Hotelem, żeby opracować plan awaryjny.

W związku z tym informujemy, że w wypadku przeciągającej się pandemii COVID-19 i ewentualnej konieczności odwołania tegorocznej edycji Futerkonu dokonane przez Was wpłaty zostaną zaliczone na poczet Futerkonu 2021 – dotyczy to zarówno wpłaconej przez Was akredytacji, jak i opłaconego miejsca w hotelu.

Alternatywnie istnieje opcja odebrania od hotelu vouchera na dowolny inny wybrany przez Was termin. Voucher możecie wykorzystać na prywatny wyjazd do hotelu z rodziną lub znajomymi.

Wszyscy – tak jak i my – prawdopodobnie jesteście już zmęczeni przesiadywaniem w Waszych tajnych bazach i nie możecie się doczekać naszej sierpniowej mobilizacji, przypominamy, że już dziś wieczorem rusza rejestracja na stronie. A już za mniej niż tydzień, w poniedziałek 20 kwietnia, pierwsi śmiałkowie będą mogli wybrać swoją kwaterę w Akademii Uzdolnionych Superbohaterów!

Trzymajcie się zdrowo!